جلسه هم اندیشی هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان مرکزی با هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان

جلسه هم اندیشی  هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان مرکزی با هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان

در مورخه 1397/04/07 جلسه هم اندیشی مدیران صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان و استان مرکزی رأس ساعت 8 صبح با حضور جناب آقای مهندس جعفری ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان کردستان و رئیس هیئت مدیره صندوق استان ، اعضاء محترم هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق استان و همچنین ریاست محترم و تنی چند از معاونین و مدیران سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی ، اعضاء محترم هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاوزی استان مرکزی در محل سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی استان برگزار گردید .

آقای مهندس پاک سرشت در ابتدای جلسه توضیحاتی در خصوص سیمای کشاورزی استان کردستان ، آخرین وضعیت تشکلهای سهامدار صندوق ، تسهیلات پرداختی به سهامداران و همچنین حمایت از زنجیره های توزیع کود شیمیایی ، زنجیره تولید گوشت مرغ گروه غرب دانه و زنجیره تولید توت فرنگی ارائه دادند.

جناب آقای مهندس جعفری ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان کردستان ضمن بیان خیر مقدم به حضور مهمانان سازمان و صندوق استان مرکزی، دیدگاه تمام مدیران سازمان متبوعش را حمایت تمام و کمال از صندوق حمایت ازبخش کشاورزی بیان نمودند چرا که حمایتها و تسهیلات صندوق حمایت از بخش کشاورزی منجر به رونق فعالیتهای بازرگانی و کشاورزی تشکلهای بخش کشاورزی استان شده است. ایشان خاطر نشان ساختند که صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان از اواخر سال 85 شروع به فعالیت نموده و هدف گذاری افزایش سرمایه صندوق استان تا مرز یکصد میلیارد تومان در چهارچوب بازنگری طرح تأسیس صندوق مورد توجه می باشد که در حال حاضر  سرمایه صندوق بالغ بر 47 میلیارد و 800 میلیون تومان می باشد.

ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی کردستان با بیان اینکه اعتقاد ایشان و مدیران سازمان متبوعش بر موثر بودن خدمات و تسهیلات صندوق های حمایت از بخش کشاورزی در استان ( صندوق استان ، صندوق زنان روستایی استان)  نسبت به بخش است فرمودند صندوقها می توانند کمک شایان توجهی به رشد و تشکیل زنجیره ها در بخش کنند و ضمناً تاکید کردند که از این صندوق ها حمایت لازم به عمل آورده خواهد شد تا در موازات با سیاستها و اهداف سازمان تأثیرات بسزایی در خدمات رسانی همچون گذشته داشته باشند.

ایشان همکاری و همدلی هیئت مدیره صندوق و صداقت کاری مدیرعامل و پرسنل صندوق را عامل اصلی موفقیت صندوق دانستند و خاطر نشان کردند صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی کردستان جزو آن تعداد از صندوق هایی است که بحث نظارت و اعتبار سنجی با جدیت و دقت کامل در آن انجام می شود.

جناب آقای مهندس جعفری تاکید نمودند  بهره گیری از تجربیات یکدیگر در صندوق های بخش کشاورزی می تواند مفید و کارساز واقع گردد.

در ادامه جلسه جناب آقای مهندس آنجفی ریاست محترم سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی ، نقطه نظرات خود را در خصوص فعالیتهای صندوقها و همچنین روشهای حمایت از تشکیل و تکمیل زنجیره  های تولید بخش توسط صندوق بیان نمودند و ابراز امیداوری کردند با استفاده از تجربیات صندوق استان کردستان در خصوص حمایت از زنجیره های تولید بخش و نیز جذب اعتبارات استانی بتوانند در راستای اجرایی نمودن تشکیل زنجیره های تولید با حمایت صندوق متبوعشان و تجهیز منابع دولتی گامهای مهی برداشته شود.

سپس تنی چند از مدیران سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی ، مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره صندوق استان مرکزی در ارتباط با موضوعات مورد نظر در رابطه با مسائل صندوق ارائه نظر نموده و جلسه به گونه پرسش و پاسخ و تبادل تجارب ادامه یافت.

اوقات شرعی


شما اینجا هستید: Home all جلسه هم اندیشی هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان مرکزی با هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان

ارتباط با ما

ادرس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کردستان :

سنندج ، میدان ظفریه ، خیابان خضر زنده ، پلاک 8 ، کد پستی 6619856161

و یا شماره تلفن عمومی 08733566566 ، دفتر مدیریت 087335666000 ، فاکس 08733566565 ، امور مالی 08733566611 ، عاملیت و کارشناسی 08733565267 تماس حاصل فرمایید...

و لطفا برای قرار دادن تبلیغات خود در سایت با شماره 09108088339 (طراح سایت) تماس حاصل فرمایید...

آمار بازدیدکنندگان سایت

630204
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
434
489
923
626357
11684
18431
630204

آی‌پی شما: 180.76.15.161